Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Odanızı Anlatın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
natuurschoon
Odanızı Anlatın Uyegl11zo5pi0gf9
natuurschoon

Kadın

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 9:30 pm

Odanızı anlatın!
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi
Özge}™

Kadın
Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:22 pm

İstanbul
Bizim İstanbul'da ki evimiz trublex.Evin ilk iki katı normal çocuksuz dublex bir ev gibi.En üst katı tamamen bana ve kardeşime ait.En üst katta bir salon var.Orası tüylü tüylü renk renk halılarla ve koltuklarla döşenmiş şirin bir salon.Koltukların arkasında beyaz dev bir dolap var.Onun içinde benim oyuncak koleksiyonum var.Duvarlar yine renk renk boyalı.Kısacası salon çok şirin ve gökkuşağı gibi.:)Sağ tarafta bir oda var.Orası kardeşimin odası.(Orayı anlatmaya gerek yok.Kendi odamı anlatacağım.)Sol taraftada bir oda var.Orasıda benim odam.:)Odaya girince karşına ilk yatağım çıkıyor.Onun yanında kıyafet dolabım.Dolabımın karşısında çalışma masam ve yanındada kitaplığım var.Tatlı Gülümsemeçalışma masamın ve kitaplığımın karşısında poster köşem ve tam adını bilmiyorum üzerinde bir sürü çekmecesi olan birşey var.

Çilek'in sitesinden aldım bu resimleri...Benim odam bu(yani eşyaları,markası falan(çilek)) ve işte bende olanlar bunlar...

O dediğim çekmeceli şey ve sandalyem
Odanızı Anlatın Cekmeceli
Dolabım ve çalışma masam
Odanızı Anlatın Dolapvecalismamasam
Kitaplığım
Odanızı Anlatın Kitaplik
Yatağım
Odanızı Anlatın Yatagmnbasinda

Bir odam daha var.Oda asıl kaldığım evimde.Yani İzmir'de.:)Onuda bu eşyalarla şeker bir oda olarak hayal etmek zor değil.Tatlı Gülümseme(Mobilyalarım yine aynı.)
https://vanessa-anne.yetkinforum.com/forum.htm
'Britney<3~
'Britney<3~

Kadın
Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 744 Nerden : LOS ANGELES :D

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:56 pm

kapıdan girdiğinizde 1 sifonyer 1 de büyük ve şirin bir dolap var Tatlı Gülümseme
sağa döndüğünüzde ranzam ve çalışma masam var ranzanın üst katı benim ve orda yani yatıığım yerin duvara bakan yerinde büyük bir ayna var orda 500'den fazla hsm çıkartması var yanındada 18 tane dev poster var (hsm'li)
http://britneyfann.7forum.biz
BLackStar^^
BLackStar^^

Kadın
Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 784 Nerden : Cehennemin Köşesinden ..

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:29 pm

Bizim evimiz 2 katlı dublex..
1.katında Normel dublex ev Tatlı Gülümseme
2. katı tamamen bana ve kardeşime ait (Özgem evlerimiz benziyor galiba Tatlı Gülümseme )
İlk girişte Kitaplığım var sağa döndüğünüzde çalışma masam..Pencerenin oradada yatağım var..Yatağımın biraz daha önünde pufidik yastıklar var..Bir Pembe sandık var orda zanessa,vashley vb.çıkartmalar posterler var..Üstündede pufidik oyuncaklarım var..Ve tabi yatağımda Kocaman pufidik ayıcık var...Odamın en güzel köşesi kedim Lui'ye ait.. Tatlı Gülümseme Onun yün yumağı yatağı en güzel köşede Tatlı Gülümseme

Yatağım ve Dolabım

Odanızı Anlatın %7B1FBC209A-2E82-4B7E-8A1E-6D7349B561FC%7D

Halım
Odanızı Anlatın 178742alimli

Odanızı Anlatın %7BC6CE4A35-D432-4062-A223-2D47DED2CBC6%7D
http://kristewfan.eniyiforum.org
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 2:13 pm

Hepinizin odası çok güzel! (:

İşte benim odam:

Odama ilk girişinizde ranzamı göreceksiniz.Ranzamın sağ köşesinde yığınla birsürü yapma çiçek var herçeşit düzensiz ama yerleri kaplıyor..Orada havuz var(yapma havuz değil gerçek mini havuz ayrıyetten de çiçeklerin üzerine havuz koymadık havuzu yerleştirdikten sonra etrafına çiçekler serptik..Çiçeklerin yaptığı yolun içinde pufuduk bir yastık var.Yastığın karşısında cam masa var masanın içinde akvaryum var (merak etmeyin balıklar nefes alıyo delik var).Odamın sağ köşesi bu kadar..Sol köşesinde sandık var içinde Zac Efron,Hayley Williams koleksiyonum ve çıkartmalarım falan var..Aynı zamanda sol köşede posterler dolu. Duvarın içine mini televizyonu monte ettiler. Sandığın etrafını peluş oyuncaklarla kapladım..(Onlarız yapamam) Sandığın karşısında masa var ama hiç kullanmıyorum.

Bu arada kıyafetleri nerde bunun diceksiniz ranzamın çekmeceleri var çekmecelerin içinde kıyafetlerimi saklıyorum ve çalışma masamda ranzamın alt katı..

Brezilya daki odam(ız)

Ev 1 katLı .. Herneyse işte evi anladınız.. Kapıyı açtıktan sonra ilk karşınıza mutfak çıkıyor. Mutfaktaki buzdolabının karşısında normal kapısız bir geçiş yeri var.(Bilirsiniz sanırım) Oradan geçince karşınıza küçücük bir salon geliyor..Salonun sağ köşesinde yaptığım bir resimin altında bir kapı var.Kapıdan girince annem ve babamın odası geliyor karşınıza. Oda 2 ye bölünüyor. (Onların odasının bölümünde tuvalette varda.) İşte geçişsiz tuvalete geçiyorsunuz tuvaletten sonra kapı var..İşte orası bizim odamız! (Daha doğrusu parti odamız) Ana konusu Hawaii...Duvar kağıtında deniz içecekler kum falan var Tatlı Gülümseme Odamızın tabanı ise ağaç kaplama. Dolabımız,çalışma masamız falanda yok. Pufuduk oturaklar var 3-4 tane.Hepsinin rengi deniz ve kumsalı anlatıyor.Tatlı Gülümseme Odamızın kenarlarında sörf tahtaları var..Büyük-küçük boyları farklı..Odamızın sağ bölümünün kenarındaki orta boyutta sörf tahtasının altında yeşil renk bir kutu var. O kutunun içerisinde oyunlar var.Parti için ideal.Tatlı Gülümseme Yatağımızda ortada nasıl bir yatak diyorsanız büyük pLaj haLısı oLan,yastıkLarı da hindistan ceviz resminde..Tatlı Gülümseme Renkleri farklı birtek.Canan-Ceyda ve Ben yatıyoruz yatakta ondan büyük yani.. En ortada ben yatıyorum.(Katlı yatak değil,normal yatakda değil,pLaj halısının üstüne yastıklar eklenmiş bir yatak..) Yatağımızın yanında bavullar var.Onun içinde kıyafetlerimiz var.(Herzamanki gibi hawaii tarzında ve parti pijamaları.) Tuvaletimizide annemlerimizin tuvaletini kullanıyoruz.
V.A.H
V.A.H

Kadın

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 5:35 pm

evimiz biraz küçük onun için odam yok...çok şanslısınız kızlar...
http://imgcash5.imageshack.us/img88/5885/18340301mu5.png
MiLeyC.
MiLeyC.

Kadın

Odanızı Anlatın Vide
MesajKonu: Geri: Odanızı Anlatın   Odanızı Anlatın Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 9:34 am

(Bu Asıl evimiz Californiada)
Ben Odamı Ablamla paylaşıyorum.

Odamıza girdiğiniz an Zac posterleri görürsünüz...(Ablam delidir de..xD )
Sonra dolabımız 2 tane var iki ayrı küçük dolabımız karşısında bi çalışma masası var.Çalışma masasında miley cyrus stickerleri dolu...
Çalışma masamızın iki yanındada yatak var Tatlı Gülümseme
Ayrıca Odamızın bir köşesinde Kitaplığımız var.Gerçi orası karışık dvdlerimizi de kitaplarımızı da koyarız.
Vede odamızdaki mobilyalar türkiyeden;
Odanızı Anlatın Alces_genc_odasi1
Mobilyalar buna benziyor ama daha farklı Tatlı Gülümseme

Odanızı Anlatın

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası