Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burnu Hakkında Konuştu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
#EsraNessa*~
Burnu Hakkında Konuştu Uyegl11zo5pi0gf9
#EsraNessa*~

Kadın

Burnu Hakkında Konuştu Vide
MesajKonu: Burnu Hakkında Konuştu   Burnu Hakkında Konuştu Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:19 am

Neden böyle bir ameliyata başvurdun?

Ashley: Küçükken hep burnumla ilgili sorunum vardı. Nefes almakta zorlanıyodum ve şeklini beğenmiyordum.Yaşım iLerLedikçe bu dahada kötüleşti kontrole gittim.Burnumdaki kemik %80 sapmış ve 2 yerinde küçük kırıklar varmış ve bende bu yüzden hem estetik hemde kırıkları düzeltmek için ameliyat oLdum.Bunu pekte estetik ameliyat olarak görmüyorum çünkü bu ameliyatı sağLığım için oldum.Sorun tamamen nefes alamamla ilgiliydi burnumun sağ tarafından nefes alamıyordum.Fanlarımın doğruları bilmesini istiyorum.Hiç birşey olmamış gibi davranamam dürüst oLmak istiyorum çünkü fanlarım benim hakkımda herşeyi bilmeli.
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Burnu Hakkında Konuştu   Burnu Hakkında Konuştu Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:21 am

Biliyordum.sağol Tatlı Gülümseme Böyle şeyler "estetik" olabilir ama Ashley haklı..
#EsraNessa*~
#EsraNessa*~

Kadın

MesajKonu: Geri: Burnu Hakkında Konuştu   Burnu Hakkında Konuştu Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:26 am

Live in Love demiş ki:
Biliyordum.sağol Tatlı Gülümseme Böyle şeyler "estetik" olabilir ama Ashley haklı..
evet bencede ashley estetik yaptırmakla sonuna kadar haklı

Burnu Hakkında Konuştu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası