Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Artık Büyüdüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
#EsraNessa*~
Artık Büyüdüm Uyegl11zo5pi0gf9
#EsraNessa*~

Kadın

Artık Büyüdüm Vide
MesajKonu: Artık Büyüdüm   Artık Büyüdüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:25 pm

İkinci albümüyle ve farklı imajıyla müzik dünyasına dönen 23 yaşındaki Ashley Tisdale, bundan böyle High School Musical ile anılmak istemiyor.

'Guilty Pleasure' adını taşıyan yeni albümünün tanıtımı için konserler vermeye devam eden Ashley Tisdale, kısa bir süre önce saçını orijinal rengine boyatmış ve imajını değiştirmişti. Genç sanatçı, Billboard'a verdiği röportajda bundan böyle müziğiyle ve esas söylemek istedikleriyle gündemde olmak istediğini belirtiyor.

"Son birkaç sene boyunca herkes beni Sharpay Evans olarak gördü. High School Musical 3'ün çekimleri ve tanıtımı bittikten sonra saçımı eski rengine boyadım. 5 sene boyunca sarışındım; çünkü Disney'nin benden oynamamı istediği karakter bunu gerektiriyordu. Albümümdeki şarkılar üzerinde çalışmaya başladığımda sınırlarımın daha geniş olduğunu düşündüm; kendimi daha rahat ve özgür ruhlu hissettim. Tıpkı High School Musical'dan önce olduğu gibi. İnsanlara benim hakkımda bilmedikleri şeyi göstermek istedim. Albümümün ve imajımın geçmiş senelerin beni nereye getirdiğinin bir ifadesi ve yansıması olmasını, büyüdüğümü göstermesini istedim" diyor Ashley.
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

Artık Büyüdüm Vide
MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm   Artık Büyüdüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:57 pm

Valla kendisi bilir.=)
avsar
avsar

Kadın

Artık Büyüdüm Vide
MesajKonu: Geri: Artık Büyüdüm   Artık Büyüdüm Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 10:10 am

benim düşüncem ilk başta herkes onu sharpay evans olarak tanıdı ve öyle sevdiler ama kendisi öyle anılmak istemediğini söylemiş yinede kendisi bilir bu onun kararı sonuçta...

Artık Büyüdüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası