Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi
Özge}™

Kadın
Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı! Vide
MesajKonu: Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı!   Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:02 pm

İşte o konuşma:

Arayan: Bir ambulansa, bir ambulansa ihtiyacım var en kısa sürede.
Operatör: Tamam, adresiniz nedir?
Arayan: Los Angeles , California. 90077
Operatör: Carolwood değil mi?

Arayan: Evet Carolwood Drive.
Operatör: Peki efendim, aradığınız numara nedir? Ve problem nedir tam anlamıyla ne oldu?
Arayan: Burada ben, biz yardıma ihtiyacı olan biri var ve nefes almıyor, nefes almıyor ve biz kalp masajı yapmaya çalışıyoruz fakat o, o nefes almıyor.

Operatör: Peki, kaç yaşında?

Arayan: 50 yaşında.
Operatör: 50. Peki, bilinçsiz ve nefes almıyor değil mi?
Arayan: Evet, nefes almıyor.
Operatör: Tamam. Ve bilinçli değil?
Arayan: Bilinçli değil evet.
Operatör: Peki. Şu anda yerde mi yatıyor? Şu anda nerede?
Arayan: Şu an yatakta, yatakta.
Operatör: Tamam, onu yere indirin.
Operatör: Evet onu yere indirelim lütfen. Şu an size CPR ile yardım edebilirim tamam?
Arayan: Yere indirmemiz gerekiyor.
Operatör: Tamam, biz çoktan yola çıktık. Şu an yoldayız. Elimden geldiğince size telefondan yardım edeceğim. Çoktan yola çıkmış bulunmaktayız. Onu başka herhangi birisi gördü mü?
Arayan: Evet burada kişisel doktoru var bizimle birlikte.
Operatör : Orada doktorunuz mu var?
Arayan: Evet, fakat o (Michael Jackson) hiçbir şekilde cevap vermiyor, ne CPR'a ne de başka bir şeye.
Operatör: Peki, tamam. Biz şu anda geliyoruz. Eğer CPR'ı doktorunuzun söylediği şekilde yapıyorsanız, benden daha yüksek yaptırımı vardır doktorun. Buna tanık olan herhangi biri var mı?
Arayan: Hayır, sadece doktor gördü. Doktor buradaki tek kişi.
Operatör: Yani doktor olanlara tanık oldu?
Arayan: (Doktorla konuşarak) Ne olduğunu gördünüz mü efendim? (Operatöre dönerek) Pardon, lütfen yardım edin.
Operatör: Yoldayız efendim. Ben sadece bu soruları tıbbi teknisyene açıklıyordum fakat biz yoldayız geliyoruz efendim.
Arayan: Teşekkürler. Doktor göğsüne baskı uyguluyor fakat cevap vermiyor hiçbir şeye. Lütfen.
Operatör: Tamam, geliyoruz yoldayız efendim. 1 mil'den daha az bir yolumuz kaldı. En kısa sürede oradayız.
Arayan: Teşekkürler, çok teşekkürler.
Operatör: Peki efendim, eğer yardıme ihtiyacınız olursa tekrar arayın. Teşekkürler, hoşça kalın.
Arayan: Peki efendim.
https://vanessa-anne.yetkinforum.com/forum.htm
natuurschoon
Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı! Uyegl11zo5pi0gf9
natuurschoon

Kadın

Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı! Vide
MesajKonu: Geri: Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı!   Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:42 pm

sağolasın canım (:

Michael Jackson'un evi ile 911 acil servisinin konuşma kayıtları açıklandı!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası