Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens Soyunuyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
secret_girl
Vanessa Hudgens Soyunuyor Uyegl11zo5pi0gf9
secret_girl

Kadın

Vanessa Hudgens Soyunuyor Vide
MesajKonu: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:23 am

50'li yıllarda geçecek olan filmde güzel oyuncu Vanessa Anne Hudgens, genelevde çalışan “Blondi” ismindeki bir hayat kadınını canlandıracak. Filmde sadece soyunmakla kalmayıp, aksiyon sahnelerinde de tüm meziyetlerini sergileyecek olan Hudgens, yakında silah kullanma ve dövüş antremanlarına başlayacak. “Suckerpunch”, uzun zamandan beri bir aksiyon filmde oynamak isteyen güzel yıldızın ilk yetişkin filmi olacak.

Fantastik-Drama türünde olacak “Suckerpunch”, 2011 yılında vizyona girecek. Filmin oyuncuları arasında Hudgens'in yanı sıra, Emily Browning, Jamie Chung ve Jena Malone de bulunuyor.
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:22 pm

Kız yapar dediyse yapar yani :D
Ama ben ister Nessa fan olayım yine soyunmam..
secret_girl
secret_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 10:16 am

bende soyumam çünkü bunun karşılığı para alıyorlar açıkçası ben kendimi satmış gibi hissederdim
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:07 am

Haklısın canım ama onların yaşadığı yer ABD yani normaldir bizde anormal olabiliyor :Göz Kırpma: Yinede seni seviyorum Nessa;love;
'Destiny~
'Destiny~

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:45 am

Evet bana hiçte anormal gelmedi.
Bizim burda bu tür şeyler çok normal !
Ben yinede Nessa'mı seviyorum ! Tatlı Gülümseme
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:21 pm

Hadi hayırlısı bakalım Nessa nasıl yapacak Dondurma Gerçi o,bizleri etkileyecek yine eminim Aşk
secret_girl
secret_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 8:44 pm

bencede sonuçta bizde o kültürde yetişseydik bizde öyle olurduk
şerifee
şerifee

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:09 am

bence bu vanessa'nın işi tabiki yapacak sonuçta o artık büyüdü artık gabriella değil
secret_girl
secret_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 4:20 pm

şerifee demiş ki:
bence bu vanessa'nın işi tabiki yapacak sonuçta o artık büyüdü artık gabriella değil

sen soyunurmuydun
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 6:51 pm

şerifee demiş ki:

HakLı oLabilirsin evet işini tabiiki yapacak.Ve kararı biz veremeyiz. Lalala Ama o hep HSM sayesinde tanındı bunuda belirtiyim. Utanmak Bazılarına göre sanat için soyunmak normal olabilir ama sanat için soyunmak o kadar önemli değiL bence esas önemli olan yetenektir (yanlış anlamayın) Sırf sanat olduğu için mi soyunur insan? İşi içinde olmazmı? Neyse. Yanlış anlama yok. Lalala Umarım güzel bir film olur tartışma yeri değil burası Rolling Eyes Mutlu Göz Kırpma
BLackStar^^
BLackStar^^

Kadın
Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 784 Nerden : Cehennemin Köşesinden ..

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:30 pm

HakLısın IşıL...Bu bizi hiç iLgiLendirmez..FiLmi bekLiyorum :D
http://kristewfan.eniyiforum.org
şerifee
şerifee

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:06 pm

ben sadece fikrimi söyledim o istediğini yapmakta özgür sonuçta sevgilisi ailesi yakınları bişey demedikten sonra bize yorum yapmak düşmez...:)kimse yanlış anlamasın bu benim düşüncem :-x: Tatlı Gülümseme
secret_girl
secret_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 7:36 am

yaa bence önemli olan filmi eğer bir mesaj verecekse soyunsun artık tr
soyunuyor o neden soyunmasın ama ben soyunmam
Zan3ssa
Yeni Üye
Yeni Üye
Zan3ssa

Kadın
Kayıt tarihi : 22/07/09 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : antalya/los anqeles =)

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:24 pm

bence öle bişey yoktur vanessa öle bir filimde oynamaz zaten zac izin vermez
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi
Özge}™

Kadın
MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:06 am

Hayır canım.Vanessa yeni filminde bir hayat kadınını canlandıracak ve filmde soyunacak.Göz Kırpma
https://vanessa-anne.yetkinforum.com/forum.htm
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:35 am

Zac nası izin vermez? Nerden biliyorsun. Filmde soyunacak bu doğru. Zac in mankenle çekildiği fotoğrafa nasıl onun işi derse zac de aynısını der çünkü onlar oyuncu ve yaşadıkları yerlerde bu çok normal.
secret_girl
secret_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 7:50 pm

evlenmedikleri sürece nessa ya kimse karışamaz ailesi hariç
♥♥MiraNessa♥♥
Yeni Üye
Yeni Üye
♥♥MiraNessa♥♥

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 3:57 pm

aman yani sanki ilk defa oluyo bu. daha önce de soyunmuştu ve hatta çıplak resimleri internette yayınlanmıştı halen de var. ingiliz kültürü işte napıcaksın.yinede bütün bunlara rağmen ben vanessayı herşeyden cok seviyorum.o benim aşkım=))
http://www.disneymania.blogcu.com
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 8:40 pm

♥♥MiraNessa♥♥ demiş ki:
aman yani sanki ilk defa oluyo bu. daha önce de soyunmuştu ve hatta çıplak resimleri internette yayınlanmıştı halen de var. ingiliz kültürü işte napıcaksın.yinede bütün bunlara rağmen ben vanessayı herşeyden cok seviyorum.o benim aşkım=))

Birincisi bunu kendisi yayınlamadı.
İkincisi ingiliz kültürü değil farkettiysen bütün gelişmekte olan ülkelerde ünlüler camiasında böyle şeyler meydana geliyor. Ciddiyim. Ünlü ismi
vermekten kaçınıyorum.
Üçüncüsü ilk defa olmuyor olabilir ama filmde ilk defa oluyor dikkat ettiysen. Tatlı Gülümseme
Dördüncüsü her fan Nessa'dan vazgeçmez ki. Ben bu tür olaylar karşısında vazgeçenleri kınıyorum o kadar. Soğuyabilirsiniz,o ayrı tabii.

Buda benim yorumum.Ağır konuşmuş olabilirim :S
♥♥MiraNessa♥♥
Yeni Üye
Yeni Üye
♥♥MiraNessa♥♥

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:49 pm

gemini demiş ki:
♥♥MiraNessa♥♥ demiş ki:

İkincisi ingiliz kültürü değil farkettiysen bütün gelişmekte olan ülkelerde ünlüler camiasında böyle şeyler meydana geliyor. Ciddiyim. Ünlü ismi
vermekten kaçınıyorum.
Üçüncüsü ilk defa olmuyor olabilir ama filmde ilk defa oluyor dikkat ettiysen. Tatlı Gülümseme
Dördüncüsü her fan Nessa'dan vazgeçmez ki. Ben bu tür olaylar karşısında vazgeçenleri kınıyorum o kadar. Soğuyabilirsiniz,o ayrı tabii.

kendisinin yayınladigini solemedim sadece yayınlandigini soledim dikkat edersn ayrıca ingiliz kültürü derken lafın gelişi demek istedm ayrıntılara ltfn fazla takilmayalm ki bn de biliorm bunun filmde ilk defa oldugunu ama sonucta bunu yapmaya aliskin anlaminda soledim bu da bnm gorusum herkes burda gorusunu dile getirmekte ozgur hem hepimiz burda vanessa fanı deilmiyiz bnde onu yinede ne kadar sevdigimi en son bolumde de belirtmistim ve dedigin gbi sadece ondan busekilde biras sogumus oluruz okadar Göz Kırpma
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:15 pm

♥♥MiraNessa♥♥ demiş ki:
gemini demiş ki:
♥♥MiraNessa♥♥ demiş ki:

vermekten kaçınıyorum.

kendisinin yayınladigini solemedim sadece yayınlandigini soledim dikkat edersn ayrıca ingiliz kültürü derken lafın gelişi demek istedm ayrıntılara ltfn fazla takilmayalm ki bn de biliorm bunun filmde ilk defa oldugunu ama sonucta bunu yapmaya aliskin anlaminda soledim bu da bnm gorusum herkes burda gorusunu dile getirmekte ozgur hem hepimiz burda vanessa fanı deilmiyiz bnde onu yinede ne kadar sevdigimi en son bolumde de belirtmistim ve dedigin gbi sadece ondan busekilde biras sogumus oluruz okadar Göz Kırpma

Ayrıntılarda durmuyorum ben okuduğumu yanıtlıyorum x)
Bu arada yazı yazmadan önce kurallara bir bak. Söledim,biras,ltfn,biliorm,bnm de ne demek oluyor.Türkçe konuş yada sus. Lalala
♥♥MiraNessa♥♥
Yeni Üye
Yeni Üye
♥♥MiraNessa♥♥

Kadın

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Soyunuyor   Vanessa Hudgens Soyunuyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 6:37 pm

Sen de kendine göre haklısın ama ben yine de görüşümü dile getirmek istedim.
Bu arada bundan sonra türkçeyi kullanmada daha dikkatli olurum, merak etme Göz Kırpma

Vanessa Hudgens Soyunuyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası