Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Efsaneyim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
natuurschoon
Ben Efsaneyim Uyegl11zo5pi0gf9
natuurschoon

Kadın

Ben Efsaneyim Vide
MesajKonu: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:14 pm

Ben Efsaneyim 230px-Ben_Efsaneyim_afi%C5%9F

Ben Efsaneyim, Francis Lawrence'ın yönettiği ve başrolünde Will Smith'in yer aldiğı 2007 ABD yapımı post apokaliptik bilim kurgu-korku filmidir. Smith, yeryüzünde insan yapımı virüsten etkilenmeden, hayatta kalan tek insan olduğunu düşünen askeri bir viroloğu canlandırır.

Konusu

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir.Savaştan sağ kurtulan mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca çok olduğunu bilmektedir...Ve zamanı da hızla tükenmektedir.
BLackStar^^
BLackStar^^

Kadın
Kayıt tarihi : 09/05/09 Mesaj Sayısı : 784 Nerden : Cehennemin Köşesinden ..

Ben Efsaneyim Vide
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:36 pm

Bu fiLme BayıLıyoRum..
http://kristewfan.eniyiforum.org
MiLeyC.
MiLeyC.

Kadın

Ben Efsaneyim Vide
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:20 pm

Hiç izLemedim
SağoL
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

Ben Efsaneyim Vide
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:27 pm

Bu film gerçekten mükemmel.
Bu film konulu 3 film yapılmış. Hepsini izledim. En güzeli bu.

Will Smith yine döktürmüşsün..

İlk başta kanserin ilacını bulan kadına gıcık olmuştum haberde söylüyordu böyle..{filmde}

Köpeğinin öldüğü sahnede ağladım resmen..
cep_cadısı=)
cep_cadısı=)

Kadın

Ben Efsaneyim Vide
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim   Ben Efsaneyim Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:39 pm

Bu filmi bende izledim gerçektende çok güzel
http://www.demiselena.1talk.net

Ben Efsaneyim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası