Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
MeLLa *~
Site Sahibi
Site Sahibi
MeLLa *~

Kadın
HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Vide
MesajKonu: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 4:39 pm

''High School Musical'' Disney Channel'de 2006 yılının Ocak ayında ve kısa sürede 100 ülkede,20 farklı dilde gösterilerek 250 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.
Bir sonaki film olan ''High School Musical 2'' 2007'de TV'de gösterildiğinde 18,6 milyon seyirci tarafından izlenerek TV listelerinde 1 numara oldu.Bu güne kadar 24 farklı dilde 187 milyon kişi tarafından izlendi.
https://vanessa-anne.yetkinforum.com
natuurschoon
HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Uyegl11zo5pi0gf9
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 12:25 pm

Woww!! Bu rekor HSM ye ait =)
Özge}™
Site Sahibi
Site Sahibi
Özge}™

Kadın
MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 3:28 pm

Hiç fena değil ama Twilight'ın yanında bir hiç bence.Tatlı Gülümseme
https://vanessa-anne.yetkinforum.com/forum.htm
Hsm Fanı x
Hsm Fanı x

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 6:36 pm

Şimdi Hsm 3 merak etim.Zaten Hsm beklenir.Bu rekorlar...
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 6:41 pm

Evet T. nin yanında hiç kalır.Twilight manyak birşey!
nildem
nildem

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 6:59 pm

Bu bir rekor zaten böyle bir filmin izlenmemesine imkan varmı ? Göz Kırpma
Baby V
Baby V

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:00 pm

TwiLighT x] demiş ki:
Evet T. nin yanında hiç kalır.Twilight manyak birşey!
Kesinlikle katılıyorumm Twi. yerini tutamaz hem zaten ikiside kendi konularında en iyisii <3 Hsm gençlik müzikali konusunda Twi. ise vampirler ve yasak aşk konusunda =)) :hsm: I love TWİLİGHT
nildem
nildem

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:04 pm

sana katılıyorum Baby V Göz Kırpma
Hsm Fanı x
Hsm Fanı x

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:05 pm

Acaba Hsm 3'ün izlenme rekoru kaç bence düşük nedeni ise şarkıları türkçe yapmışlar çok berbart olmuş.Ya...
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:07 pm

Evet ya nerden biliyorlar anlamlarının doğru olduğunu Allah'ım ya.İngilizcede book kitap ama herzaman aynı anlamda mıdır yaa..
Baby V
Baby V

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:10 pm

Hsm Fanı x demiş ki:
Acaba Hsm 3'ün izlenme rekoru kaç bence düşük nedeni ise şarkıları türkçe yapmışlar çok berbart olmuş.Ya...
Yoo yani demek istediğim ing. şarkısı söylenende vardı gerçi onlarda altyazılı olduğu içindi .. Bende altyazılısına gittim ama Dvd olarak türkçe aldım aslında fena değilde bazı yerlrinde koptum xD Demek istediğim ing. olana gidenler çoğunluktaysa iyi olurdu ... =((( Ama tabi kimse şarkılarında türkçe olduğunu bilmediği için dublaj olana gittiler bende ark. duyduğum için altyazılısına gitmiştim =)) İyikide gitmişimm =))
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:24 pm

Yoo ben altyazılıya gittim çünkü öyle daha eğlenceli oluyor Harry Potter da da hep altyazılıya giderim =D Huyumda var benim.
Baby V
Baby V

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:25 pm

TwiLighT x] demiş ki:
Yoo ben altyazılıya gittim çünkü öyle daha eğlenceli oluyor Harry Potter da da hep altyazılıya giderim =D Huyumda var benim.
Aynen öyleee *.* Tam benim kafadansın xD bende öyle hem oyuncuların gerçek sesini duymayı seviyorum hemde daha iyi oluyor =))) Bide ing. iyi olduğu için çok fazla altyazıyada gerek duymuyorum süper oluyor öyledde *.* :D
nitella
nitella

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:43 pm

Süper ya :D
Turda süperdi zaten :D
Sağol canım ..Tatlı Gülümseme
'Britney<3~
'Britney<3~

Kadın
Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 744 Nerden : LOS ANGELES :D

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:12 pm

ben adama altyazılı olsun dedim altını çize çize sonra bi girdik içeri now or never da birden
-trooooy
-kesin kesiliverdiim
-yoo yapabilirsin içinde var senin
-bana yeterlimi
-toparlan
-güç vredin oyuna döndüm ben baaştan diyolardı ya.. adama gıcık oldum ama çok kötüydü gerçekten güzelim şarkıları mahvetmişler Tatlı Gülümseme
http://britneyfann.7forum.biz
natuurschoon
natuurschoon

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:36 pm

Aslında en yüksek izlenme rekoru olucak HSM3 tür bence..
Çünkü sinemada verilmesi daha iyi oldu digiturk ü olmayanlarda izleyebiliyor (Disney Channel kasdettim anladınız artık)Disney Channel Programı Olmayanlar Hsm 1 ve Hsm2 yi ilk defa izleyemedi ve bu sayılarda galiba Disneyde izlenilen sayısıdır.Çünkü KanalD falan hep kendi kanalında verdi. Ama,evet,HSM3 Türkçe Dublaj'dı,ne yapsınlar,bilmiyorlardı şarkıları türkçeye çevirmenin kötü olacağını,yinede çevirmenlerin emeğine sağlık en azından emek vermişler.Keremcem falan iyiydi.Ne diyeyim,HSM4 e başarılar..
nitella
nitella

Kadın

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 11:41 pm

Nessimge'Mm demiş ki:
ben adama altyazılı olsun dedim altını çize çize sonra bi girdik içeri now or never da birden
-trooooy
-kesin kesiliverdiim
-yoo yapabilirsin içinde var senin
-bana yeterlimi
-toparlan
-güç vredin oyuna döndüm ben baaştan diyolardı ya.. adama gıcık oldum ama çok kötüydü gerçekten güzelim şarkıları mahvetmişler Tatlı Gülümseme
Cidden öyle he :D
O ne ya yo yapabilirsin icinde var senin !?! ( Onu ilk duyduğumda koptum zaten )
Keske diğerleri gibi yapsalardı daha iyi olurdu :/
gözde&ebru
Yeni Üye
Yeni Üye
gözde&ebru

Kadın
Kayıt tarihi : 24/10/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : asley ve katy*n yanından .

MesajKonu: Geri: HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları   HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 10:33 pm

güzel

HSM 1 ve 2 İzlenme Oranları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası