Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
natuurschoon
Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi  Uyegl11zo5pi0gf9
natuurschoon

Kadın

Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi  Vide
MesajKonu: Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi    Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 3:26 pm

Türkiye’de tatil hazırlıkları yapan 18 yaşındaki İngiliz kız, İngiltere’nin en genç loto milyoneri oldu.

İngiltere’de geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan sayısal loto çekilişinden 1.1 milyon Sterlin kazanarak ülkenin ‘en genç loto milyoneri’ ünvanına sahip olan 18 yaşındaki Stacey Bywater, tatil için Türkiye’yi tercih etti.

Ülkenin West Yorkshire bölgesinin Holmfirth kentinde yaşayan 18 yaşındaki Stacey Bywater, Cumartesi günü yapılan sayısal loto çekilişinde 4 numarayı tutturarak sadece 70 Sterlin kazandığını düşünüyordu.Babası Gary’in ısrarı üzerine numaraları yeniden kontrol eden genç kız, 6’da 6 tutturduğunu görünce gözlerine inanamadı.

Ailesiyle birlikte tatil içinTürkiye’ye gitmeye hazırlanan Stacey, tam olarak 1,117,779 Sterlin (yaklaşık 2.660,000 TL) kazandığını öğrenince şaşkınlıktan dili tutuldu.Mutluluktan havalara uçan genç kız, babasına sarılarak sevinç gözyaşları döktü.

STACEY: “70 STERLİN KAZANDIĞIMI SANIYORDUM”

Özel bir klinikte hemşire olarak görev yapan Stacey, “Sayısal loto çekilişini izlerken bazı numaraları tutturduğumu fark ettim.Fakat sadece 4 numaranın tuttuğunu ve 70 Sterlin kazandığımı sanıyordum.Sonra babamın ısrarı üzerine bir daha bakınca 6’da 6 tutturduğumun farkına vardım”diye ifade etti.

Ablasına ve alesine bir ev almak istediğini belirten Stacey, “Kariyerime devam etmek istiyorum.Klinikte çocuklarla ilgileniyorum ve bunu yapmaktan büyük zevk alıyorum. İşimi bırakmayı düşünmüyorum. Ama bu benim hayatımı değiştirecek...” dedi.

Milyoner Oldu Türkiye'den Vazgeçmedi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası